KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075147
nr 1507 5147
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:23:07
4/12 17:22:28
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler